pondělí 27. července 2015

Když (ne)vyjde dovolená swim/roadcycling/run/friends/relax/icecream :-)

Babický North race byl zrušen. Hodně jsem se těšila. Avizovaná dovolená - zrušit/odjet... kam... Jizerky/Vysočina/Šumava/Krokonoše/Adršpach... najedou spousta možností... až to rozseklo marodění mého muže. Zůstali jsme v Praze, dovolenou jsem si vzala a užila si to :-)!

Pátek: 5:30 výlet 54 km na Raketě s přáteli kolem Prahy...kafíčko...hodinka plaveckého tréninku s kamarádem...výlet s mužem na nákup přes parky, kde jsme nikdy nebyli (15 min chůze od našeho domu, ale omg, je to ještě Praha, jaktože jsme tady nikdy nebyli...)...domácí zmrzlina, Tour de France GO SKY,  GO...procházka s krásným západem slunce :-).

Sobota: Těžký běžecký trénink, ze kterého byl osobáček na půlku (a to jsem ještě musela nakopnout jednoho krysáka co mi chňapal po lýtkách a majitelé nic...grrr), ale šlo to ohromě hezky a tepovka na moje poměry super...nechť to vydží :-))). Oběd, Tour (Alpe d'huez úžasní SKY makající na Froomíčka), zmrzlina, výlety po Praze :-)

Neděle: 18k run trénink, milé seznámením se s Petrem, na konci jsem potkala Míšu, která zrovna lítala úseky na kole, ještě měla běh, tak jsem sjela domů, vzala kolo a vyrazila za ní na kafe. Měnila zrovna SPD, tak mám nový tuning na Raketu (joooooooooooo). Oběd a vyrazit na Čerňák (Zaracy 3 za 500? no tak pojď mi hop!), skvělé kafe s Radkem a Janou a už domů ať stihnu Zuzku a vyrážíme na Teklo Pepkinu - 54k okruh. Mám z nohou klacíky, vůbec netáhnou, ale je to nádherný výlet. Zuzka na mě trpělivě čeká, ale i přes ty kopce máme průměr 25km/h. Snad z nás ten chlapec, co mu to nejelo po rovině a zvládnul nás předjet jen z kopce (ze kterého jedou každé sáně), nemá doteď mindráky.

Můj drahý si odpočinul, je mu mnohem lépe a mě se to taky líbilo. Krásná dovolená/krásný víkend. Díky všem, které jsem potkala :-)! #neznatozapomenu #zdravimtatukterycekananoveprispevkyŽádné komentáře:

Okomentovat